Series
Ratings
139
Why Women KillRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 2.5
The SerpentRated ★ 4.5
Alias GraceRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5