Movies
Ratings
128
Killing Them SoftlyRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Hill of FreedomRated ★ 5.0
HahahaRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.0
The RoadRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 1.0
BlindnessRated ★ 2.0