Movies
Ratings
163
Black PantherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 0.5