Movies
Ratings
216
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Men Who Stare at GoatsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Take the Money and RunRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0- The Final SemesterRated ★ 3.5
The Machine GirlRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0