Movies
Ratings
649
BirthdayRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Paper ManRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
American GangsterRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0