Movies
Ratings
275
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
AliensRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0