Movies
Ratings
1207
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Pieces of a WomanRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Ma Rainey's Black BottomRated ★ 3.5
True GritRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.0
LivingRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5