Series
Ratings
71- Masameer County Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 3.0
Ameku Takao's Detective KarteRated ★ 2.5- Lady DynamiteRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Inside Job Part 2Rated ★ 4.0
Ted Season 1Rated ★ 4.0
NorsemenRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
ExplainedRated ★ 3.5
AlRawabi School for Girls Season 1Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 2.5- ClassicaloidRated ★ 3.0
iCarlyRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0