Titles you rated
Silent FriendRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 3.0
Battleship PotemkinRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.5
The HandRated ★ 3.5
ChimeRated ★ 2.5
JawsRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
JunoRated ★ 4.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The EelRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
The Recorder ExamRated ★ 4.0
Good MorningRated ★ 4.5
AnimaRated ★ 2.0- Hansel: Two School SkirtsRated ★ 3.0