Movies
Ratings
170
The ShallowsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0