Movies
Ratings
861
CodaRated ★ 4.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.5
Good FortuneRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Mortal KombatRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0