Movies
Ratings
940
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 2.5
HopelessRated ★ 2.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0