Movies
Ratings
317
HoppersRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.0
Buffalo '66Rated ★ 3.0
MilkRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5