Movies
Ratings
406
Inside OutRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0