Movies
Ratings
134
Knight and DayRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0