Movies
Ratings
269
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 4.0