Movies
Ratings
318
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5