Movies
Ratings
65
The GodfatherRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 5.0
Rust and BoneRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5- Memories in My FrameRated ★ 1.5
MoonlightRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5