Movies
Ratings
33
I Am LegendRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0