Movies
Ratings
48
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0