Movies
Ratings
712
ChronicleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Miss AmericanaRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 0.5
ShameRated ★ 0.5
The King's ManRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
American GangsterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Coast GuardRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 3.5