Movies
Ratings
560
ScreamRated ★ 4.0
Into the MirrorRated ★ 3.5
PulseRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
The Ghost TheaterRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Death at a FuneralRated ★ 2.5
The Adventure of a Hard DriveRated ★ 3.0
Method ActingRated ★ 3.5
We Are Little ZombiesRated ★ 3.5- VerandaRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
WildlifeRated ★ 4.0