Movies
Ratings
1073
Apocalypse NowRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Eye in the SkyRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 4.0