Movies
Ratings
78
Up in the AirRated ★ 4.0
The Young OffendersRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0