Movies
Ratings
613
PapermanRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0