Movies
Ratings
229
The FortressRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0