Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
Migi & DaliRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0