Movies
Ratings
100
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.5
HelplessRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0