Movies
Ratings
1803
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Until DawnRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The TwinRated ★ 2.5
The WatchersRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The Nun IIRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0