Movies
Ratings
971
The ExorcistRated ★ 3.5- Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0- The Reservoir GameRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 2.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
SilenceRated ★ 2.0