Movies
Ratings
611
The King's WardenRated ★ 4.0
Missing LinkRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
TomorrowlandRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The VillagersRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Precious memory of Gogo BrothersRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: All Roads Lead to No Way HomeRated ★ 3.5