Movies
Ratings
379
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.5