Series
Ratings
27- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Last ResortRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
The Big CRated ★ 1.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.0