Movies
Ratings
92
The King's WardenRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 1.5
The PlotRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.5