Titles you rated
House of CardsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5