Series
Ratings
31
Death's GameRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0