Titles you rated
Hello GhostRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5
Nowhere to TurnRated ★ 4.5
Your LetterRated ★ 3.5
A Perfect WorldRated ★ 4.0- The Mountain Between UsRated ★ 3.5
- House of the SeasonsRated ★ 4.0
- The Land of Morning CalmRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
CanolaRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.5