Titles you rated
BarbieRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
X&YRated ★ 2.0
West Side StoryRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5