Movies
Ratings
810
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0