Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5