Titles you rated
UprisingRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0