Titles you rated
A Dangerous WomanRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
OldRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0