Titles you rated
- Whispering WaterRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 4.0
What Maisie KnewRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Running ManRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The BalconettesRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5