Movies
Ratings
75
BedevilledRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
PietaRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.5
StokerRated ★ 4.0