Titles you rated
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Fantasia 2000Rated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0