Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Marry My HusbandRated ★ 0.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
One Ordinary DayRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 3.0
MessiahRated ★ 3.5