Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 3.5
Tom at the FarmRated ★ 3.5
Matthias and MaximeRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The New MutantsRated ★ 2.0
Dark PhoenixRated ★ 0.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0