Titles you rated
The MercilessRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Lost in the StarsRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5- Time of CinemaRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 1.0
My SunshineRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5