Titles you rated
The HousemaidRated ★ 3.5
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.5
12th Assistant DeaconRated ★ 3.5- In Our DayRated ★ 2.5
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5- Method ActingRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.0
- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
Reality+Rated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 4.0- Don’t Go BackRated ★ 3.5
Our FatherRated ★ 3.0