Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.0
Home Alone: The Holiday HeistRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The SinRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 4.0
The Nun IIRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0